Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Radio ZET na zaproszenie Wiktorii jedzie na studniówkę do Kalisza

05.02.2019 12:05

Wiktoria na radiozet.pl zgłosiła swoją klasę do konkursu „Studniówka z… klasą” i zapewniła swoim koleżankom oraz kolegom niezapomnianą studniówkową zabawę przy Sile Muzyki od Radia ZET!

Radio ZET na zaproszenie Wiktorii jedzie na studniówkę do Kalisza fot. ---

5 lutego, parę minut przed godziną 10:00 na antenie Radia ZET Mateusz Ptaszyński – gospodarz studniówkowego szaleństwa i współprowadzący poranny program Dzień Dobry Bardzo wyłonił zwycięskie zgłoszenie naszej studniówkowej zabawy.

Studniówka w Kaliszu
- - : - - / - - : - -

Spośród setek nadesłanych zdjęć wybór naszej konkursowej komisji padł na zgłoszenie, które nadesłała Wiktoria.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak cofnąć się parę lat wstecz i rozpocząć przygotowania do tak ważnego balu, jakim jest studniówka.

Jedno jest pewne. 8 lutego będzie się działo! Tego dnia w szczególności nie oddalajcie się od radioodbiorników i nie wylogowujcie się z portali społecznościowych. Przebieg studniówki na naszej antenie będziemy relacjonować głosem, a relację obrazem pokazywać w naszych mediach społecznościowych, gdzie zobaczycie o wiele, wiele więcej. Koniecznie bądźcie z nami w ten dzień na Instagramie i Facebooku.

Dołożymy wszelkich starań, aby studniówka klasy Wiktorii była najlepszą w Polsce! I aby tak było, to do pomocy dołączy się marka Oriflame, która dla każdej dziewczyny przygotuje profesjonalny makijaż stworzony przez wizażystki Oriflame. 

Aha, o Panów też zadbamy. Wystroimy ich w szarmanckie muchy lub krawaty (kto co lubi :)), a białe koszule ozdobimy w eleganckie spinki.
Aby zadbać o szczegóły, to osoby towarzyszące dopieścimy równie z klasą. Dla każdego przygotujemy zestaw niezbędnych kosmetyków marki Oriflame.

Szykuje się naprawdę piękny i niezapomniany bal. Do usłyszenia i do zobaczenia!

Oceń