Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sławomir i Kajra w Radiu ZET. Gwiazdy Rock Polo wystąpią na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem [WIDEO]

28.12.2018 11:52

Sławomir i Kajra gościli w „Dzień Dobry Bardzo”. Gwiazdy Rock Polo przyszli do Radia ZET i opowiedzieli o tym, jak spędzili Święta Bożego Narodzenia i o  swoim nadchodzącym występie w Zakopanem na Sylwestrze Marzeń z Dwójką i Radiem ZET, gdzie zaprezentują specjalną niespodziankę. Kajra zdradziła też pewną historię mówiącą o tym, jak Sławomir na koncercie zgubił spodnie... 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku.

Sylwester Marzeń z Dwójką i Radiem ZET

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką oprócz Sławomira wystąpią: Alvaro Soler - autor wielkiego przeboju „La Cintura” będzie jedną z zagranicznych gwiazd imprezy w Zakopanem. 

W stolicy Tatr pojawią się także m.in. Zenek Martyniuk, Sławomir i Kajra, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Ricchi e Poveri, duet Al Bano i Romina Power.

Zagłosuj na swój Sylwestrowy Przebój Roku!

Może to właśnie Twój głos zadecyduje o tym, który z utworów okaże się tym największym przebojem? Nie czekaj! Zagłosuj na swój ulubiony hit i przekonaj się, czy to właśnie on zwycięży w plebiscycie na Sylwestrowy Przebój Roku! Wyniki poznamy już 31 grudnia podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” na TVP2 i na antenie Radia ZET!

Przejdź do głosowania!

Oceń