Majówka 2017: Morze, Góry i Mazury z Radiem ZET [HARMONOGRAM]

27.04.2017 17:59

Już po raz szósty Radio ZET zaprasza na majówkową akcję "Morze, góry i mazury". Akcja tradycyjnie będzie się odbywała w trzech miastach: Łebie, Szczyrku i Mikołajkach, w których Radio ZET będzie zachęcać mieszkańców i turystów do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Majówka 2017: Morze, Góry i Mazury z Radiem ZET [HARMONOGRAM] fot. Radio ZET

Tym razem zapowiada się wyjątkowo aktywna majówka! W każdej miejscowości powstanie miasteczko Radia ZET ze strefami aktywności, a w nich: darmowe wypożyczalnie rowerów z przewodnikami, stanowiska do Nordic Walking z instruktorami oraz strefa mBanku z atrakcjami i konkursami oraz super nagrodami.

We wszystkich wyżej wymienionych miejscowościach powstaną miasteczka stacji, a w nich: darmowe wypożyczalnie rowerów z przewodnikami, stanowiska do Nordic Walking z instruktorami, liczne konkursy z nagrodami oraz specjalna strefa z niespodziankami przygotowanymi przez mBank.

Gospodarzami miasteczek będą: Damian Michałowski (Mikołajki), Michał Korościel (Łeba) oraz Waldemar Maniewski (Szczyrk), których relacje będzie można usłyszeć na antenie.

W akcję zaangażowały się również GOPR, WOPR, a także policja i straż pożarna. Zaplanowane zostały pokazy ratownictwa, a także szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.

Akcja potrwa od 29 kwietnia do 2 maja.

Szczegółowy harmonogram atrakcji w Łebie znajdziesz klikając tutaj.

Atrakcje, które zostały zaplanowane w Szczyrku dostępne są tutaj.

Program zaplanowany w Mikołajkach znajdziecie tutaj.

Majówka z Radiem ZET! Zapraszamy :)

Oceń