Zgarnij bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 2017

08.05.2017 17:10

Od 8.05 w popołudniowym paśmie Uważam ZET są do wygrania bilety na Grand Prix na żużlu, które odbędzie się 13 maja na Stadionie Narodowym.

Zgarnij bilety na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 2017 fot. materiały prasowe

Jak zdobyć bilety? To bardzo proste. Słuchaj uważnie od poniedziałku do piątku programu Uważam ZET, zadzwoń do studia, a następnie odpowiedz na otrzymane przez Michała Korościela pytanie. Uczestnik, który jako pierwszy krzyknie swoje imię odpowiada. Jeśli udzieli poprawnej odpowiedź wygrywa bilet, lecz w przypadku kiedy odpowiedź nie będzie prawidłowa nagrodę zgarnia przeciwnik. Uwaga! W każdej rundzie jest nagroda pocieszenia :)!  

O co walczymy?

2017 LOTTO WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND 
Trzeci rok z rzędu na PGE Narodowym w Warszawie gościć będą najlepsi żużlowcy na świecie. 
13 maja 2017 roku (początek o godz. 19:00) rozegrana zostanie LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Będą to zawody w ramach oficjalnych Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu.

Jeszcze nigdy w historii FIM Speedway Grand Prix żadna narodowa reprezentacja nie była taka młoda jak Polacy. Średnia wieku naszych reprezentantów, stałych uczestników cyklu SGP 2017, w dniu zawodów w Warszawie wyniesie tylko 23,8 lat! 

Na PGE Narodowym wystartuje czterech polskich pełnoprawnych uczestników całego cyklu FIM Speedway Grand Prix: Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Patryk Dudek i Maciej Janowski oraz żużlowiec z dziką kartą. Ten pierwszy będzie bronić brązowego medalu Indywidualnych Mistrzostw Świata, który wywalczył w sezonie 2016. 

FIM Speedway Grand Prix wyłania co roku medalistów oficjalnych Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. W sezonie 2016 awans do tego elitarnego grona uzyskał Patryk Dudek (25 l.) z Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra, a jeździć tam będą również Bartosz Zmarzlik (22 l.) ze Stali Gorzów, Piotr Pawlicki (23 l.) z FOGO Unii Leszno i Maciej Janowski (26 l.) z BETARD Sparty Wrocław. 

Polacy na PGE Narodowym pobiją rekord. Ostatnio tak młodych polskich uczestników Grand Prix mieliśmy w 2002 roku, gdy czwórka Gollob, Walasek, Ułamek i Cegielski liczyła razem średnio 26,75 lat. Teraz kwartet Zmarzlik, Pawlicki, Dudek i Janowski w dniu zawodów liczyć będzie raptem 23,8 lat. 

- To dla mnie prawdziwa przyjemność pojechać w Indywidualnych Mistrzostwach Świata po raz trzeci na PGE Narodowym w Warszawie. Ten stadion jest wspaniały, a wypełniony przez kibiców do ostatniego miejsca stwarza niepowtarzany klimat żużlowego święta. Jestem przekonany, że czwórka polskich zawodników, którzy reprezentują nasz kraj w FIM Speedway Grand Prix 2017 pokaże wspaniałym polskim kibicom świetny żużel. Liczymy na wasz doping! - oznajmił Bartosz Zmarzlik

Oceń