Zamknij

Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 5083, ID obiektu: 5087

Lista Przebojów Radia ZET

Lista Przebojów Radia ZET

Lista Przebojów Radia ZET - zaprasza Marcin Wojciechowski | Radio ZET

Co tydzień Marcin Wojciechowski prezentuje 20 najlepszych przebojów z Listy Przebojów Radia ZET i utwory, które pretendują do tego, aby w niej się znaleźć.

Sobota, 17:00 - 19:00

Wydawca: Magdalena Barczyk / lista.przebojow@radiozet.pl

lista.przebojow@radiozet.pl

W każdą sobotę, punktualnie o godz. 19:00 startuje Lista Przebojów Radia ZET. To właśnie tu Słuchacze swoimi głosami decydują o utworach, które znajdą się na pierwszym miejscu listy!

Lista Przebojów Radia ZET w soboty od 17:00 do 19:00 to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów muzyki. Marcin Wojciechowski zabiera słuchaczy w muzyczną podróż śladami najnowszych hitów i prezentuje ranking TOP 20 utworów, na które w minionym tygodniu na radiozet.pl głosowali fani Radia ZET. W programie pojawią się także informacje o utworach w poczekalni, które mają szansę trafić do zestawienia dzięki głosom słuchaczy, oraz ciekawostki o prezentowanych artystach, wokalistach, zespołach i producentach muzycznych. Szukasz dobrej muzycznej playlisty na sobotni wieczór lub na imprezę ze znajomymi? Poszukujesz nowości muzycznych i chcesz wiedzieć, których utworów warto posłuchać? Włącz sobotnie notowanie Listy Przebojów Radia ZET i sprawdź, czy twój ulubiony artysta ze swoim utworem trafił na pierwsze miejsce Listy Przebojów! Głosuj na swoje ulubione kawałki oraz zgłaszaj swoje propozycje utworów. To od Ciebie zależy, kto będzie na pierwszym miejscu! 

Lista Przebojów Radia ZET. Zaprasza Marcin Wojciechowski

Lista Przebojów Radia ZET. Zaprasza Marcin Wojciechowski

Marcin Wojciechowski

nie