Agnieszka Radwańska jakiej nie znacie. Zobacz wywiad z byłą tenisistką [WIDEO]

15.04.2019 13:40

Była tenisistka w szczerym wywiadzie dla Radia ZET. O tym, jak jej rodzina poświęciła wszystko, by mogła grać w tenis. O tym, jak godziła treningi z nauką i jak cieszyła się, kiedy za młodu za wygrany turniej otrzymywała walkmana. Przed Wami Agnieszka Radwańska, jakiej nie znacie.

Benefis Agnieszki Radwańskiej w Krakowie

Benefis Agnieszki Radwańskiej odbędzie się 21 maja w TAURON Arena Kraków. Podczas pożegnalnego wydarzenia polska tenisistka zagra pokazowe mecze z Angelique Kerber i Caroline Wozniacki. Nie zabraknie także części artystycznej, w trakcie której wystąpią polscy artyści.

Podczas Benefisu wystąpią m.in Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny i Piotr Rubik, a pozostali goście to niespodzianka dla Agnieszki - więc na ten temat teraz cicho sza.

Bilety na Benefis Agnieszki Radwańskiej można zdobyć na ebilet.pl. Radio ZET jest patronem medialnym tej imprezy.

Nie Mam Pytań, w każdą niedzielę w Radiu ZET!

Szymon Majewski co tydzień do studia Radia ZET zaprasza ciekawego gościa. Do słuchania autorskiej audycji Szymona „Nie Mam Pytań” zapraszamy w każdą niedzielę od godziny 19:00.

Posłuchaj i zobacz więcej wywiadów z gwiazdami. Dodajmy, że wszystkich rozmów Szymona można też posłuchać w naszej aplikacji w zakładce „Podcasty".

Radio ZET/TP

Oceń