Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marta Manowska w Radiu ZET. Rolnik gej. Czy jest na to szansa w programie?

18.03.2019 12:07

Prowadząca programy „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” - Marta Manowska w szczerym wywiadzie dla Radia ZET — o tym, co uroczego jest w rolnikach, o śmierci Pana Cezarego oraz o dorastaniu na Śląsku. Zobacz wideo z najnowszego wywiadu Szymona.

Sanatorium Miłości. Finałowy odcinek przejdzie do historii.

W drugiej części rozmowy Szymon poruszył temat Pana Czarka, którego niestety już z nami nie ma. Marta Manowska na antenie Radia ZET bardzo ciepło wspomina zmarłego uczestnika programu „Sanatorium Miłości”: „Cezary dla mnie był połączeniem inteligencji, błyskotliwości, ale też tak dobrego, wrażliwego człowieka...”. Zostając przy temacie Pana Cezarego, Manowska na antenie Radia ZET zdradza też, że ostatnie dwa odcinki show przejdą do historii i zaskoczą niejednego widza.

Nie Mam Pytań, w każdą niedzielę w Radiu ZET!

Szymon Majewski co tydzień do studia Radia ZET zaprasza ciekawego gościa. Do słuchania autorskiej audycji Szymona „Nie Mam Pytań” zapraszamy w każdą niedzielę od godziny 19:00.

Posłuchaj i zobacz więcej wywiadów z gwiazdami. Dodajmy, że wszystkich rozmów Szymona można też posłuchać w naszej aplikacji w zakładce „Podcasty".

Radio ZET/TP

Oceń