Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„W dyskusji o marihuanie ginie pierwiastek ludzki”- Kamil Sipowicz był gościem programu NieZŁY PACJENT w Radiu ZET

23.04.2019 23:02

„Moja żona cierpiałaby i żyła  o wiele krócej gdyby nie stosowała marihuany […] Marihuana powinna być dostępna dla ludzi cierpiących, chorujących na nowotwory lub padaczki lekooporne”. Takie stanowisko w dyskusji o zastosowaniu medycznej marihuany zajął Kamil  Sipowicz.  Czy jednak marihuana faktycznie jest lekiem na wszystkie dolegliwości? Sprawdziliśmy to w programie NieZŁY Pacjent w Radiu ZET. Gośćmi  Michała Figurskiego byli dr Iwona Korzeniewska- Rybicka – farmakolog medyczna oraz Kamil Sipowicz.

„W dyskusji o marihuanie ginie pierwiastek ludzki”- Kamil Sipowicz był gościem programu NieZŁY PACJENT w Radiu ZET fot. Radio ZET

Jeśli jesteście ciekawi jak dyskusja brzmiała na antenie Radia ZET, możecie to sprawdzić już teraz:

Kamil Sipowicz o medycznej marihuanie
- - : - - / - - : - -

Rozmowy o zastosowaniu oraz dostępie do medycznej marihuany od jakiegoś czasu budzą spore emocje w naszym kraju- a marihuana zdaje się mieć tyle samo zwolenników co przeciwników.  

Cała rozmowa z dr Iwoną Korzeniewską- Rybicką- farmakolog medyczną oraz Kamilem Sipowiczem dostępna jest tutaj:

NieZŁY Pacjent: Kamil Sipowicz o medycznej marihuanie
- - : - - / - - : - -

NieZŁY Pacjent- to nie jest kolejny program o zdrowiu, w którym będziemy mówili Ci jak się prowadzić, by żyć 100 lat. Doskonale wiem, że nie zawsze przestrzegasz diety, nie uprawiasz regularnie sportu, nie zawsze pamiętasz o lekach i w ogóle boisz się chodzić do lekarza i nie wstydzimy się o tym mówić głośno w audycji NIE-ZŁY PACJENT W RADIU ZET. To nie jest program, który cię wyleczy. Nie powiemy ci, jak masz zacząć żyć, za to powiemy, jak możesz skończyć.   

Oceń