Ania Dąbrowska o napisanej piosence dla Doroty R. Wokalistka także podczas audycji zaśpiewała cover piosenki zespołu SDM "Czwarta nad ranem"

23.11.2017 11:48

Artystka pojawiła się w środowym wydaniu „Popołudnia z Radiem ZET”. 10 listopada ukazała się jej pierwsza kompilacja z największymi przebojami, którą promuje przebój „Z Tobą Nie Umiem Wygrać”.

Słuchacze mogą obecnie usłyszeć w Radiu ZET najnowszy singiel artystki. Piosenka „Z Tobą Nie Umiem Wygrać” (głosuj na Liście Przebojów Radia ZET) jest utrzymana w mocno nowoczesnym, popowym klimacie. Kompozycja promuje pierwszą kompilację z największymi przebojami Ani. Na płycie „The Best Of” znalazło się 15 kompozycji z różnych okresów kariery wokalistki. Nie brakuje takich hitów jak chociażby „Tego chciałam”, „Trudno mi się przyznać” czy „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”.

Wokalistka podczas popołudniowej audycji Justyny i Romka opowiedziała historię o tym, jak w Berlinie, w nocnej budce z kebabem zostawiła walizkę w której było ok. 20 tys. euro. Pieniądze miała przeznaczyć na wymarzony instrument.

Trzygodzinna audycja „Popołudnie z Radiem ZET” łączy w sobie muzykę na żywo oraz spotkania m.in. z artystami i politykami.

Oceń