HIT! Grubson rapuje kawałek "Jaki jestem" ze swojej najnowszej płyty "Gatunek L" [WIDEO]

07.12.2017 15:45

Grubson, a właściwie Tomasz Iwanca - znany znany m.in. z utworów "Na szczycie", "Nie jestem", "Jedna z planet" czy "Naprawimy to" był gościem popołudniowej audycji Justyny Dżbik i Romana Osicy. Raper na antenie Radia ZET zaśpiewał kawałek ze swojej najnowszej płyty i rapując pozdrowił słuchczy Radia ZET. Takie rzeczy rzadko się zdarzają i to po prostu trzeba zobaczyć! 

29 września 2017 na świat wyszedł najnowszy album Grubsona - zatytułowany "Gatunek L". Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był utwór "Rudeboy Stance", którego współautorem jest OER. Gościnnie w utworze pojawia się Promoe (znany z działalności w szwedzkiej grupie Looptroop Rockers). Materiał z najnowszego krążka już 7 grudnia fani artysty będą mogli usłyszeć w warszawskiej Stodole.

"Gatunek L" to czwarty album studyjny Grubsona. Artysta, który wielokrotnie udowadniał, że potrafi łączyć różne gatunki muzyczne, tym razem przedstawia swoją najbardziej przemyślaną i spójną płytę, która stanowi jego największe muzyczne przedsięwzięcie w całej dotychczasowej karierze.

"Gatunek L" to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona.

Źródło: materiały promocyjne

Oceń