Jak skutecznie oszczędzać pieniądze? Radzi finansowy ninja Michał Szafrański [WIDEO]

08.11.2017 14:12

Michał Szafrański - finansowy ninja,  bloger specjalizujący się w tematyce finansowej, self-publisher i ekspert finansowy był gościem w programie Justyny Dżbik i Romka Osicy. Jak zaplanować budżet domowy na cały rok? Jak oszczędzać i nie odmawiać sobie przyjemności? Odpowiedzi na te i inne pytania związane ze skutecznym oszczędzanie znajdziesz w materiale wideo. 

Michał Szafrański jest właścicielem najpoczytniejszego, niezależnego bloga finansowego w Polsce jakoszczedzacpieniadze.pl. Prowadzi go od 2012 roku. Jego dzieło w 2013 roku zdobyło tytuł „Najbardziej inspirującego bloga” oraz „Społecznie odpowiedzialnego blogera” w 2014 roku w plebiscycie Blog Forum Gdańsk 2014. Finansowy Ninja jest laureatem konkursu Blog Roku, który organizowany jest przez Onet.pl, oraz nominowany do Nagrody Kisiela tygodnika „Wprost” w roku 2016. Jego blog w trzy miesiące zarobił 178 tys. zł.

W 2016 roku Michał wydał swój poradnik Finansowy Ninja samodzielnie, bez wsparcia wydawcy. Koszty jego wydania zwróciły się po 48 godzinach od rozpoczęcia sprzedaży. Poradnik odniósł sukces wydawniczy i pobił rekord sprzedażowy polskiego self-publishingu przynosząc rekordowe zyski.

Sprzedaż poradnika, jeszcze przed oficjalną premierą w pierwszym miesiącu, wyniosła 5 tysięcy egzemplarzy. Rok od wydania, książka rozeszła się w nakładzie ponad 41 tysięcy egzemplarzy przynosząc autorowi dochód ponad 1,5 mln zł.

Oceń