Majka Jeżowska o nowej płycie "Bajkowo" oraz o "odważnych" zdjęciach z wakacji [WIDEO]

29.11.2017 10:42

Piosenkarka była gościem wtorkowej audycji Justyny Dżbik i Romka Osicy. Wokalistka podczas programu opowiedziała o swojej najnowszej płycie "Bajkowo", a także odniosła się do "odważnych" zdjęć z wakacji na Wyspach Kanaryjskich. Zobacz wideo z wtorkowego programu "Popołudnie z Radiem ZET".

Na krążku "Bajkowo" wszystkie utwory pochodzą z bajek oraz z amerykańskich filmów bajkowych. Na płycie Majki Jeżowskiej znalazły się utwory z takich produkcji, jak: "Piękna i Bestia", "Pinokio" czy "Pocahontas". Na płycie można usłyszeć także Polską Orkiestrę Radiową pod dyrekcją Tomasza Filipczaka.

W trakcie audycji Majka Jeżowska za namową Romka Osicy zgodziła się zaśpiewać piosenkę zespołu Piersi - Całuj Mnie. Dlaczego akurat tę? Ano dlatego, że 28 listopada obchodziliśmy dzień całowania. Co ciekawe, dzień pocałunku obchodzony jest trzy razy w roku, bo w lipcu, listopadzie oraz w grudniu... Pocałunek daje poczucie bliskości i przywiązania. Jest także jedną z najbardziej zapamiętywanych form wyrażania miłości - dlatego wczujcie się i posłuchajcie piosenki Całuj Mnie w wykonaniu Majki Jeżowskiej.

Zdjęcia Majki Jeżowskiej z wakacji na Wyspach Kanaryjskich

Na plotkarskich portalach zawrzało! Popularna piosenkarka podczas swoich wakacji na Wyspach Kanaryjskich była bardzo aktywna w swoich kanałach społecznościowych. Na zasłużone wakacje Majka wybrała się ze swoją koleżanką Joanną Kurowską. Jak możemy zaobserwować, mimo 57 lat, Pani Maja trzyma się rewelacyjnie! I nie ma się co dziwić, że chętnie dzieli się swoją figurą z innymi. 

Więcej zdjęć zobaczycie oczywiście na profilu wokalistki. Tylko nie zapomnijcie zalajkować! :)

Trzygodzinna audycja „Popołudnie z Radiem ZET” łączy w sobie muzykę na żywo oraz spotkania m.in. z artystami i politykami.

Oceń