Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marcin Daniec spełnił swoje wielkie marzenie na antenie Radia ZET i zaśpiewał piosenkę Marka Grechuty [WIDEO]

01.02.2018 13:28

Popularny kabareciarz podczas wizyty w popołudniowym paśmie Kamili Terpiał i Romana Osicy nie tylko spełnił swoje marzenie, jakim było zostanie radiowym pogodynkiem, ale także opowiedział o przeklinaniu podczas stand-upów i uraczył słuchaczy swoim wykonaniem piosenki Marka Grechuty. Zobacz wideo z wizyty Marcina Dańca w studiu Radia ZET.  

Lubiany stand-uper w „Popołudniu z Radiem ZET” bardzo szczegółowo odniósł się do przeklinania podczas scenicznych występów. Jak twierdzi satyryk — „Nigdy w życiu nie przekląłem na scenie, dlatego nie mogę być nazwany standuperem, no trudno”. 

Podczas wizyty kabareciarza nie mogło zabraknąć solidnej dawki dowcipkowania. Marcin Daniec i prowadzący Roman Osica postanowili pojedynkować się na kawały. Zobaczcie i posłuchajcie ich sami, a następnie dajcie znać, co myślicie o poczuciu humoru naszego prezentera :)

Marcin Daniec to nie tylko humorzasty kabareciarz, ale także miłośnik sportu, a głównie gry w tenis. Jest także niezłym znawcą piłki nożnej. Zna bowiem na pamięć każdy aktualny skład każdego zespołu z polskiej Ekstraklasy. Zresztą jak sam mówi — bardzo by chciał dorównać Markowi Grechucie. Ten znał nawet skład Kabla Prokocim.

„Popołudnie z Radiem ZET” prowadzą Kamila Terpiał i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między godz. 15:00 a 18:00 w programie na żywo muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki.

Oceń