Patryk Kumór zaśpiewał "Born To Be Wild". To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

03.11.2017 10:55

Wokalista, twórca takich przebojów jak "Nudzę się", czy "Ogień i lód" był gościem popołudniowej audycji Justyny Dżbik i Romka Osicy. Patryk w studiu Radia ZET zaśpiewał słynne "Born To Be Wild" Steppenwolfa oraz opowiedział o tym, jak wypromował Sigala i w jaki sposób w przeszłości stracił ząb... zobacz wideo z czwartkowej wizyty Patryka Kumóra.  

Wokalista w popołudniowym paśmie opowiedział także o historii związanej z poznaniem i "wypromowaniem" dobrze znanego na świecie DJ-a Sigala - człowieka, który m.in. słynie z takich produkcji jak "Sweet Lovin". "Z DJ-em Sigalą popełniliśmy jeszcze dwa-trzy numery, które czekają na publikację. Może na następnym albumie?" - powiedział Patryk redaktorowi Osicy.

Patryk jakiś czas temu, tuż przed koncertem w Sopocie stracił ząb. Historię te bardzo chciał poznać redaktor Osica. Pytając o tą całą sytuację, Kumór ze zdziwieniem odparł - "Ej! A skąd Ty o tym wiesz? (śmiech)". "To jest strasznie dramatyczna historia. I to wydarzyło się przed festiwalem w Sopocie i to 30 minut przed występem!" - kontynuuje muzyk. Mało tego, na koniec historii o straconym w tajemniczych okolicznościach zębie, Patryk zaśpiewał jeszcze jedną piosenkę "Human" Rag'n'Bone Mana - oczywiście na żywo.

"Popołudnie z Radiem ZET" prowadzą Justyna Dżbik i Roman Osica. Codziennie (15:00 - 18:00) w programie muzyka oraz goście na żywo ze świata polityki, ale także artyści.

Oceń