Tylko w Radiu ZET: Michał Szpak zaprezentował swój najnowszy singiel „Don't Poison Your Heart” [WIDEO]

22.11.2017 10:24

Jeden z najpopularniejszych obecnie polskich artystów był gościem wtorkowej audycji Justyny Dżbik i Romana Osicy. Wizyta Michała Szpaka w Radiu ZET była połączona z ekskluzywną, ogólnopolską premierą radiową najnowszego singla „Don't Poison Your Heart”. To pierwsza zapowiedź jego drugiego krążka. Poza tym w poniższym materiale wideo znajdziesz, jak Michał śpiewa Imagines oraz Jingle Bells. Zobacz wideo z wywiadu z Michałem.

Słuchacze Radia ZET jako pierwsi usłyszeli najnowszy utwór Michała Szpaka. Muzyk gościł 21 listopada we wtorek w „Popołudniu z Radiem ZET”. Program jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-18:00.

O wiele więcej można zobaczyć i posłuchać w prowadzonej przez Michała transmisji na żywo na Facebooku:

Po dwóch latach od wydania debiutanckiej płyty artysta powrócił do studia i rozpoczął pracę nad kolejnym wydawnictwem. Jego pierwszą zapowiedzią jest utrzymany w rockowych klimatach singiel „Don’t Poison Your Heart”. Utwór opowiada o hejcie i kłamstwie, szczególnie w internecie. Jest o tym, by nie zatruwać swojego umysłu i serca nienawiścią, bo przez to tracimy swoją dobrą energię. 

- Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku ” – mówi Michał Szpak o swoim nowym utworze.

Twórcami piosenki są Andy Palmer i Kamil Varen. 

Michał Szpak to dziś jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Jego kariera rozwija się z roku na rok. Sukcesy na opolskim festiwalu (m.in. Grand Prix Publiczności w 2016 roku), platyna za debiutancki album "Byle Być Sobą", bardzo wysokie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem "Color of Your Life" i udział jako trener w ósmej edycji The Voice of Poland. W najbliższą sobotę jego podopieczna Marta Gałuszewska będzie walczyła w finale o zwycięstwo w programie.

Oceń