Tylko w Radiu ZET: Poznaj nową Miss Polonia. Kim jest Agata Biernat? Zobacz wywiad z najpiękniejsza Polką [WIDEO]

05.12.2017 14:10

Najpiękniejsza Polka ma 27 lat, pochodzi ze Zduńskiej Woli, ma 182 cm wzrostu, a jej wymiary to 91/66/95. Agata Biernat była gościem w popołudniowym paśmie Justyny Dżbik i Romana Osicy. Piękność opowiedziała o sobie i o tym, jak ciężko zapracowała na swój sukces. Zobacz szczerą rozmowę z Miss Polonia 2017.

W tegorocznym konkursie na Miss Polonia Agata pokonała 23 kandydatki. I Wicemiss Polonia została Magdalena Swat (którą mogliśmy poznać w programie "Top Model"), tytuł II Wicemiss Polonia przypadł Malwinie Ratajczak.

Nowa Miss na swoim blogu pisze o sobie: 

Mam 27 lat, pochodzę ze Zduńskiej Woli, mam 182 cm wzrostu, 41 rozmiar buta (wiem spory jak na kobietę), w biuście zawsze za mało, a w biodrach zawsze za dużo. Jestem urodzonym sportowcem, mam fioła na punkcie wyrzeźbionych sylwetek, uwielbiam biegać, przerzucać na siłowni ciężary i się rozciągać. Przetańczyłam większość życia, jestem też instruktorem (na papierze hip-hop, break dance, electric boogie, a w rzeczywistości pole dance, modern, rytmika przedszkolna - gdzie tu logika?) Uwielbiam zbierać nowe doświadczenia. Na mojej liście „do nauczenia” jest: pływanie na wake'u, jazda na nartach  i gwizdanie na palcach:D Kocham jeść (nie zawsze dietetycznie i zdrowo), uczę się gotować (mówią, że w tym wieku już wypada), nie lubię się spóźniać, natura wyposażyła mnie w całkiem długie nogi więc trochę pozuje do zdjęć (to czasami kłóci się z tym niezdrowym jedzeniem). Bronie się rękami i nogami przed pracą w jednym miejscu, uwielbiam prowadzić samochód, moja szafa to głównie outfity dresopodobne, ale jak trzeba to wskakuje w małą czarną i szpile (wtedy mam już 194 cm). Nałogowo słucham muzyki (dużo polskiego hip hopu), jak mam wybrać między piwem a winem, to wybiorę piwo, nie lubię się nudzić, staram się spełniać marzenia, uczę się wierzyć w siebie, korzystam z życia i chcę w tym całym szaleństwie utrzymać równowagę…

Popołudnie z Radiem ZET" prowadzą Justyna Dżbik i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku w programie muzyka oraz goście na żywo ze świata polityki ale także artyści.

Źródło: agatabiernat.com

Oceń