Znana anglistka Arlena Witt o anglojęzycznych umiejętnościach naszych polityków: "Jestem fanką mowy Donalda Tuska" [WIDEO]

09.02.2018 11:37

Blogerka prowadząca kanał „Po Cudzemu” w serwisie YouTube to z pewnością najbardziej znana w Polsce nauczycielka języka angielskiego. Arlena w popołudniowej audycji Kamili i Romka otwarcie oceniła to, jak językiem angielskim posługują się polscy politycy. Pod lupę wzięła mowę Donalda Tuska i premiera Morawieckiego, który jak stwierdziła — ma problem z wymawianiem słowa Polska.

Arlena Witt jest znana także jako Wittamina. To nauczyciel nowej generacji. Nie boi się nowych mediów. Eksperymentuje. Promowała Vine’a, gdy jeszcze istniał, korzystała ze Snapchata a teraz skutecznie wykorzystuje do nauki angielskiego Instagram. Największy sukces odniosła na YouTube, gdzie na kanale „Po Cudzemu” dzieli się niuansami angielskojęzycznej wymowy. A przy tym udowodniła wielu niedowiarkom, że można skutecznie przejść z bloga do wideo.

„Popołudnie z Radiem ZET” prowadzą Kamila Terpiał i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między godz. 15:00 a 18:00 w programie na żywo muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki.

Oceń