Poranek z Radiem ZET

Poranek z Radiem ZET
Poniedziałek - Piątek, 5:30 - 9:00
Wydawca: Krzysztof Pyzia / krzysztof.pyzia@radiozet.pl

5:30 to moment, w którym zaczynamy serwować przez radio mocną kawę. Oferujemy energiczną muzykę zamiast budzika. Rozbudzamy Was już od pierwszego dźwięku.Do tego dorzucamy chrupiące bułeczki w postaci najciekawszych i najświeższych informacji. Nie będziemy zapewniać, że będzie zabawnie - bo po co? Sami włączcie Radio ZET i przekonajcie się, że warto z nami rozpocząć dzień.

Zapraszamy! 

Michałowski i Korościel

Ostatnio w audycji

 • Dziś na tapecie kraj, w którym miłośnicy chodzenia do kina często dostają marchewkę zamiast biletu - posłuchaj najnowszego odcinka cyklu Co w Murawie Piszczy.

 • Kamil Nosel zaprasza do Brazylii — kraju, w którym w domach nie ma dywanów, gdyż przeszkadzają w tańczeniu Samby, a seriale nigdy nie są puszczane w tym samym czasie co mecz, który jest czymś po prostu świętym. Posłuchaj kolejnego odcinka, CO W MURAWIE PISZCZY.

 • Kraj, który słynie z papuci, z braku papieru toaletowego i z wodoodpornych telefonów - zapraszamy na przed mundialową wycieczkę po Japonii :)! 

 • Dziś odwiedzamy kraj, który nigdy nie zaznał czegoś takiego jak fluoryzacji, czyli klasowego mycia zębów. Kamil Nosel zaprasza na wycieczkę do Senegalu :)!

 • Dużo alkoholu na jeszcze większej imprezie po zdaniu matury z 14 przedmiotów? Tak, to możliwe! Tyle tylko, że w Maroku... Poranek z Radiem ZET i Kamil Nosel zapraszają do posłuchania kolejnego odcinka z cyklu "Co w murawie piszczy". 

 • Odliczamy do Mundialu! Od poniedziałku do piątku o godz. 8:50 słuchaj ciekawostek o jednym z państw, spośród tych, które zagrają na Mistrzostwach Świata w Rosji - dziś NIGERIA!

 • Rozmowa z Gromeem przed półfinałem Eurowizji
  - - : - - / - - : - -

  Gromee w rozmowie z Radiem ZET! Posłuchaj, co powiedział parę godzin przed półfinałem Eurowizji:

  Gromee
 • Ekipa Poranka z Radiem ZET wraz z Kamilem Noselem odlicza do Mundialu! Od poniedziałku do piątku o godz. 8:50 słuchaj ciekawostek o jednym z państw, spośród tych, które zagrają na Mistrzostwach Świata w Rosji - dziś KOLUMBIA!

 • Co w murawie piszczy to nowy cykl związany ze zbliżającym się Mundialem. Każdego dnia Kamil Nosel o godz. 8:50 będzie opowiadał ciekawostki o jednym z państw, spośród tych, które zagrają na Mistrzostwach w Rosji. Oto premierowy odcinek poświęcony SERBII!

 • Damian Michałowski i Michał Korościel to nowi gospodarze „Poranka z Radiem ZET”! Rozbudzą Was już od pierwszego dźwięku. Do tego dorzucą chrupiące bułeczki w postaci najciekawszych i najświeższych informacji. Aha, i w ich imieniu nie będziemy zapewniać, że będzie zabawnie — bo po co? :)