Krzysztof Gojdź - najbardziej roztańczony lekarz w Polsce nie rezygnuje z Tańca z Gwiazdami

09.03.2018 11:20

Dr Krzysztof Gojdź niespełna 24 godziny temu na swoim Instagramowym profilu opublikował zdjęcie z informacją o swoim złym stanie zdrowia i wysoką gorączką. Fani się zaniepokoili, a jego taneczna przygoda stanęła pod znakiem zapytania. Jak się czuje obecnie? Czy zatańczy 9 marca w odcinku na żywo Tańca z Gwiazdami? Posłuchaj porannej rozmowy Agi i Tomka z lekarzem gwiazd. 

Krzysztof Gojdź - najbardziej roztańczony lekarz w Polsce nie rezygnuje z Tańca z Gwiazdami fot. Radio ZET
Gojdź 1
- - : - - / - - : - -

Warto zaznaczyć też, że wczoraj, w Dzień Kobiet dr Krzysztof Gojdź zadeklarował, że swoje honorarium za najbliższy odcinek show Polsatu przeznaczy na fundacje wspierające kobiety w walce z rakiem piersi. „Tym razem będę tańczył z myślą o wszystkich kobietach, które walczą z rakiem piersi. Swoje honorarium za jutrzejszy odcinek przekazuję na edukację i fundacje walczące właśnie z rakiem piersi - napisał pod zdjęciem lekarz.

W dalszej części rozmowy, Krzysztof Gójdź został zapytany o skuteczne metody odchudzania. Jego patenty są naprawdę niebanalne, więc jeśli potrzebujesz pozbyć się kilku kilogramów to koniecznie o nich posłuchaj.

Gojdź 2
- - : - - / - - : - -

Drugi odcinek na żywo programu „Taniec z Gwiazdami” już dziś (9 marca) o godzinie 20.00 w telewizji Polsat.

Oceń