Macademian Girl o odzieżowym recyklingu - czyli radzi, jak ubierać się w second handach [WIDEO]

10.10.2017 10:22

Zapytana o to, czy w swojej szafie ma rzeczy z tzw. second handu, odpowiedziała „oczywiście, że tak!". Popularna blogerka modowa w porannej audycji Agi i Tomka udzieliła kilku cennych rad, dzięki którym Twoja szafa może zyskać parę nowych perełek. Jak się ubierać, co teraz jest w modzie, a co będzie? Posłuchaj rozmowy z Macademian Girl.

Macademian Girl poprowadzi „Królowe second-handów” w telewizji Lifetime

Sklepy z odzieżą używaną cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Ubieranie się w nich jest postrzegane nie tylko, jako coś przystępnego na każdą kieszeń – nierzadko jest też decyzją świadomego konsumenta umotywowaną etycznymi bądź prośrodowiskowymi przesłankami. W second-handzie można też znaleźć coś oryginalnego, innego niż propozycja z sieciówek. Widzowie telewizji Lifetime zobaczą niebawem, w jaki sposób uczestniczki programu poradzą sobie z presją czasu i tematem zadania, aby stworzyć zwycięską stylizację za niską cenę.

„Królowe second-handów” poprowadzi blogerka modowa - Macademian Girl. Reality trafi na antenę kanału Lifetime 10 października br. To pierwsza polska produkcja tej lifestylowej stacji A+E Networks.

W doborze elementów kreacji uczestniczkom pomoże im Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl. Bohaterki będą musiały zmierzyć się z presją czasu i tematem zadania, aby stworzyć zwycięską stylizację za niską cenę.

Format jest oparty na autorskim pomyśle zespołu A+E Networks. Za produkcję programu odpowiada firma Endemol Shine Polska. Ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji.

Poranek z Radiem ZET! Od poniedziałku do piątku od 5:30 do 9:00

Oceń