Magdalena Różczka o swojej roli w Listach do M. 3 i swojej audycji w Radiu ZET: "Bycie radiowcem było moim planem B"

07.11.2017 07:43

W poniedziałkowy poranek, w audycji Agi i Tomka gościem była Magdalena Różczka — aktorka, która w najnowszej, trzeciej już części „Listów do M.” zagrała dziennikarkę/prezenterkę Radia ZET. W rozmowie z Agnieszką i Tomkiem aktorka opowiedziała o bohaterce, którą zagrała w Listach do M. 3. Zobacz wideo z rozmowy.

"Listy do M. 3" to komedia romantyczno - świąteczna. Akcja filmu rozgrywa się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka (Prezenterka Radia ZET), Borys Szyc, Danuta Stenka (Realizatorka Radia ZET), Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak "Lejdis" i "Testosteron". Listy do M. 3 znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada. 

Napisz swój list do M! Odpowie na niego osobiście Magdalena Różczka. Kliknij tutaj i pisz.  

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. "Listy do M. 3", to historia kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. 
Film Listy do M. 3 powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.

Listy do M. to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu Listy do M., w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Oceń