Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Premiera „Ucho Prezesa 2" już dzisiaj. Robert Górski uchylił rąbka tajemnicy. Czego mamy się spodziewać?

07.09.2017 10:21

„Ucho Prezesa 2" wraca. Już dzisiaj, 7 września, premiera 2. sezonu kultowego serialu. W "Poranku z Radiem ZET"  Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju na gorąco opowiedział o nowym sezonie. 

Premiera „Ucho Prezesa 2" już dzisiaj. Robert Górski uchylił rąbka tajemnicy. Czego mamy się spodziewać?  fot. YouTube.com/UchoPrezesa

 

1. odcinek „Ucho Prezesa 2" tradycyjnie będzie miał premierę w serwisie Showmax Polska – ci, którzy mają tam konto, mogą 7 września bez problemu zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu serialu.

"Ucho Prezesa 2" na YouTube?

Tak! 1. odcinek trafi na YouTube. Tu zapowiadają się zmiany – twórcy „Ucha Prezesa" poinformowali, że w drugim sezonie odcinki na YouTube będzie można oglądać z tygodniowym opóźnieniem, czyli 1. odcinek „Ucha Prezesa 2" na YouTube pojawi się 14 września – dokładnie o 8.00 rano.

Co wydarzy się w II sezonie?

Wiadomo, że w drugim sezonie po raz pierwszy akcja przeniesienie się poza słynny gabinet przy Nowogrodzkiej – i to, jak wnioskujemy ze zwiastuna, już w pierwszym odcinku!

 Wcześniej zapowiadano, że do obsady serialu dołączy wiele znanych gwiazd. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o obsadzie drugiej części Ucha Prezesa.

Czym jest "Ucho Prezesa"?

"Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć. Jest to serialowa kontynuacja "Posiedzenia rządu", które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tym, że teraz bohater nie jest premierem - nie uczestniczy w posiedzeniach rządu, tylko siedzi za biurkiem i wydaje dyspozycje. Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu.

RadioZET/TP/facebook.com/UchoPrezesa

Poranek z Radiem ZET! Od poniedziałku do piątku 5:30 - 9:00

Oceń