Zadzwoniliśmy z życzeniami urodzinowymi do Tomasza Hajty: "Będzie truskawka na torcie!" [WIDEO]

16.10.2017 11:34

Tomasz Hajto - były piłkarz, reprezentant Polski, a obecnie komentator sportowy. Na świat przyszedł 16 października 1972 roku, co oznacza, że dziś kończy 45 lat. Z tej okazji Aga i Tomek zadzwonili i złożyli Tomkowi życzenia, a w ramach prezentu zadedykowali mu jego ulubioną piosenkę. 

Tak strzelał Tomasz Hajto

22 marca 2008 roku, Górnik Zabrze rozgrywał wyjazdowe spotkanie w Bytomiu z tamtejszą Polonią. W 81 minucie, ówczesny 45-latek zdecydował się na niesygnalizowany strzał z ponad 60! Kompletnie zdezorientowany golkiper Polonistów nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję. To mocne uderzenie Tomka Hajty dało gościom 3 punkty. Teraz z okazji urodzin Hajty zostało przypomniane na twitterze. Sami zobaczcie!

Jedni go kochają, inni nienawidzą, a jeszcze inni są obojętni. Tomasz Hajto jako komentator sportowy wzbudza skrajne emocje, jednak jego prawdziwi fani uwielbiają go bezwarunkowo i często włączają mecz specjalnie dla niego. Jego wszystkim znana „truskawka na torcie” zdążyła wejść już do języka codziennego wielu Polaków. Z okazji urodzin Hajty, mamy dla Was jego najlepsze wypowiedzi, które zobaczyć możecie poniżej. 

Poranek z Radiem ZET! Od poniedziałku do piątku 5:30 - 9:00

Oceń