Zgłaszajcie swoje kandydatury 7. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu

09.01.2018 10:26

Do 19 stycznia 2018 roku przyjmowane będą zgłoszenia do 7. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Kandydatów można zgłaszać w trzech kategoriach: Sukces, Wizja i Innowacje oraz Działalność Społeczna poprzez kliknięcie tutaj.

Zgłaszajcie swoje kandydatury 7. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu fot. mat. promocyjne

We wtorkowym Poranku z Radiem ZET, gościem Agi i Tomka była dyrektor zarządzająca z Polskiej Rady Biznesu. Pani Małgorzata Durska na antenie naszej stacji opowiedziała szczegółowo o Nagrodzie Polskiej Rady Biznesu. Kto się może zgłosić? D kiedy? Jak? Posłuchaj rozmowy z gościem Agnieszki i Tomka:

Małgorzata Durska o Nagrodzie Polskiej Rady Biznesu
- - : - - / - - : - -

Nagroda Polskiej Rady Biznesu, nazywana również „Biznesowym Oskarem”, jest jednym z najbardziej znanych i prestiżowych wyróżnień wręczanych najwybitniejszym postaciom polskiej przedsiębiorczości oraz sektora działalności społecznej. Podobnie jak przed rokiem, do zgłaszania kandydatów do Nagrody PRB poproszono blisko 1000 osób ze świata biznesu, administracji, nauki, kultury i polityki. Nowością 7. edycji Nagrody PRB jest całkowicie elektroniczny sposób zgłaszania nominacji. Wystarczy wejść na stronę internetową www.nagrodprb.pl i odszukać zakładkę: ZGŁOŚ KANDYDATA, a następnie zarejestrować się i wypełnić elektroniczny formularz. Warunkiem koniecznym do przyjęcia zgłoszenia jest dołączenie do formularza skanu wypełnionego i podpisanego „Oświadczenia osoby nominowanej”. 
W 2018 roku Nagroda Polskiej Rady Biznesu przyznana zostanie w następujących kategoriach:

• Nagroda PRB im. Jana Kulczyka w kategorii SUKCES – za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek,

• Nagroda PRB pod patronatem Zarządu Polskiej Rady Biznesu w kategorii WIZJA I INNOWACJE – za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej,

• Nagroda PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym,

• Nagroda specjalna PRB im. Jana Wejcherta – za całokształt działalności lub szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego. 
Każdy może zgłosić po jednej nominacji w trzech kategoriach: SUKCES, WIZJA I INNOWACJE oraz DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA. Kandydatów do Nagrody Specjalnej PRB wskaże Kapituła Nagrody, w skład której wchodzą autorytety życia gospodarczego, naukowego, kulturalnego, a także członkowie rodzin Patronów Nagrody. Zgłoszenia od wszystkich instytucji oraz osób indywidualnych będą przyjmowane do 19 stycznia 2018 roku. 

Oceń