Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Don Diablo – prezentuje zupełnie nowy singiel „Brave” w „Sile Muzyki”

26.04.2019 11:20

Po godz. 11:00 słuchacze Radia ZET mieli okazję usłyszeć po raz pierwszy utwór autora światowego hitu „Survive”. Don Diablo prezentuje zupełnie nowy singiel „Brave”, w którym gościnnie pojawia się Jessie J.

Don Diablo – prezentuje zupełnie nowy singiel „Brave” w „Sile Muzyki” fot. Mat. pras.

Charakterystyczna produkcja Dona Diablo i niepodrabialny wokal Jessie J pokazuje, że łączenie pozornie odległych muzycznych światów ma sens – a na pewno w postaci „Brave”. Jak mówi sam Don Diablo: – Czasami potrzebujesz jakiegoś impulsu, by zdecydować się na odważny krok, by gonić marzenia czy po prostu by obronić swoich przekonań. Zawsze chciałem współpracować z Jessie J, ale miałem też z tyłu głowy, że ta artystka nieczęsto decyduje się na duety. Dlatego czułem, że muszę czekać na właściwy moment. „Brave” to był właśnie ten moment. Nie mogłem sobie wyobrazić, że ktoś zaśpiewa ten kawałek lepiej od Jessie.

 

Artystka nie pozostaje dłużna Donowi Diablo jeśli chodzi o komplementy: – Gdy tylko przeczytałam tekst „Brave” wiedziałam, że muszę być częścią tego wspaniałego kawałka i jego przesłania. Wszystko w tym numerze sprawia, że chcesz tańczyć! To świetna propozycja na nadchodzące lato. Cieszę się, że jestem teraz w trasie i mogłam włączyć kawałek do mojej setlisty, ale jeszcze większość radość czuję z faktu, że teraz cały świat będzie mógł zapoznać się z wersją studyjną. Jestem niezmiernie wdzięczna Donowi, że zaprosił mnie do tego projektu.

 

Nazywany „nadzieją future house” (EDM.com) oraz „najczęściej granym producentem” (1001TL), Don Diablo jest jedną z najbardziej liczących się marek w świecie muzyki dance. W 2018 roku awansował na siódmą pozycję prestiżowego rankingu Top 100 „DJ Mag”. Artysta może poszczyć się średnią liczbą słuchaczy 8,5 mln miesięcznie w Spotify. Producent ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Gucci Mane, Diplo, Emeli Sandé, Calum Scott, Ansel Elgort, Kelis, Alex Clare, Dragonette, A R I Z O N A czy Tiësto.

Oceń