Teraz gramy

Mrozu „Napad”. Premiera nowego singla w Radiu ZET [WIDEO]

28.02.2019 15:49

Mrozu był gościem czwartkowego programu „Siła Muzyki”. Po godz. 12:00 słuchacze Radia ZET usłyszeli jego najnowszy singiel zatytułowany „Napad”, który jest zapowiedzią kolejnej płyty artysty.

Mrozu  pojawił się w czwartkowym programie „Siła Muzyki” , gdzie po godz. 12:00 odbyła się premiera jego najnowszego singla „Napad”. Artysta nie tylko zapowiedział swój najnowszy utwór, ale także porozmawiał z Agnieszką Kołodziejską o muzyce i życiu.

Okazuje się, że piosenka „Napad” będzie także promowała nowy polski film zatytułowany „Na bank się uda”, którego premiera odbędzie się już wkrótce.

—  Pisanie muzyki pod film to niezłe wyzwanie, którego zawsze chciałem się podjąć. Kiedy przeczytałem scenariusz oraz zobaczyłem obsadę „Na bank się uda", to musiało się udać. Był to bardzo inspirujący impuls, który szybko stworzył projekcję w mojej głowie. Razem z Rasem (Rasmentalism) mieliśmy nie lada frajdę siedząc nad tekstem, w którym myślę, że udało nam się oddać ducha fabuły, a muzyczna warstwa bujającego „ghetto soulu" jeszcze to podkreśliła  — mówi Mrozu.

„Napad” znajdzie się także na piątej już płycie Mroza, która będzie zatytułowana „AURA”. Przy tworzeniu albumu artysta współpracował z DrySkullem i Marcinem Borsem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki?  Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń