Teraz gramy

Piątkowa premiera w Radiu ZET: Benny Blanco, Selena Gomez, J Balvin

01.03.2019 10:08

Już po godz. 11:00 słuchacze Radia ZET usłyszą wspólny utwór Benny Blanco, Seleny Gomez i J Balvina. „I Can’t Get Enough” to zaraźliwa mieszanka chilloutowego, elektronicznego klimatu z ogniem muzyki latino.

Benny Blanco, Selena Gomez, J Balvin fot. mat. prasowe

Singiel „I Can’t Get Enough” to najgorętsza współpraca sezonu. Benny Blanco zaprosił do wspólnego utworu Selenę Gomez, J Balvina oraz Tainy’ego. Efekt to wspólny utwór „I Can’t Get Enough”. Balvin w rozmowie z magazynem „Billboard” oznajmił, że kawałek ma wszystkie predyspozycje do stania się światowym hitem. Czy mamy pierwszego poważnego kandydata na przebój lata?

„I Can’t Get Enough” to zaraźliwa mieszanka chilloutowego, elektronicznego klimatu z ogniem muzyki latino. Zmysłowy tekst oraz rytmy z pewnością rozpalą niejeden parkiet.

Blanco i Tainy (producent hitów „I Like It” Cardi B oraz „Estamos Bien” Bad Bunny) rozpoczęli pracę nad kawałkiem w grudniu 2018. Artyści szybko doszli do wniosku, że utwór jest idealnie skrojony dla wielkich latynoskich gwiazd. Zaproszenie do współpracy otrzymali Selena Gomez i J Balvin.

Jestem niezmiernie podekscytowany tym utworem. Cieszę się, że udało nam się to wszystko poskładać, zwłaszcza że cały proces przebiegł organicznie i bezproblemowo! To bardzo radosny kawałek. Każdy zaangażowany w jego powstanie z miejsca pokochał tę piosenkę. Myślę, że „I Can’t Get Enough” będzie piosenką, która poprawia wszystkim nastrój – oznajmił Tainy.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń