Premiera singla Natalii Szroeder „Nie oglądam się”. W tym roku druga płyta wokalistki [WIDEO]

07.02.2019 13:14

Natalia Szroeder była czwartkowym gościem w Radiu ZET, w programie „Siła Muzyki”. Po godz. 11:00 wokalistka zapowiedziała swój premierowy singiel „Nie oglądam się”. Piosenka zapowiada jej długo wyczekiwaną, kolejną płytę.

— Wyciągajmy lekcje z porażek i sukcesów przeszłości, ale nie odwracajmy się na nią za często. Łatwo przeoczyć wtedy szczęśliwostki, które dzieją się tu i teraz. Nigdy nie wiemy, co dobrego czeka na nas za rogiem, trzeba mieć oczy szeroko otwarte i czujnie obserwować. Nie oglądać się na to, co za nami, tam już nic nie zmienimy — mówi o nowym utworze Natalia Szroeder.

Natalia do tej pory wydała jedną płytę „NatInterpretacje” w 2016 roku, a rok temu – w  styczniu 2018 roku zapowiedziała rozpoczęcie pracy nad drugim albumem. Z kolei 23 marca 2018 zaprezentowała teledysk do pierwszego singla z płyty – „Parasole”.

Szroeder zapowiedziała w Radiu ZET wydanie w tym roku drugiej płyty. Ta ma trafić do sprzedaży jesienią.

Natalia Szroeder nie będzie reprezentować Polski na Eurowizji.

Wokalistka w programie „Siła Muzyki” odniosła się także do konkursu Eurowizji, który w tym roku odbędzie się w Tel Awiwie. „Nie planuję udziału w Eurowizji jako reprezentantka Polski” – tak piosenkarka odniosła się do spekulacji, że ma w tym roku reprezentować Polskę na Festiwalu Piosenki w Tel Awiwie. 

Oceń