Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Taylor Swift w bajkowym klipie do „ME!”. Premiera w „Sile Muzyki”

26.04.2019 12:32

26 kwietnia Słuchacze Radia ZET usłyszeli premierowy numer Taylor Swift do którego powstał niesamowity teledysk, w którym wąż zamienia się w pastelowe motyle. Taylor Swift zaprezentowała klip do premierowego kawałka „ME!”. Zarówno w utworze, jak i w teledysku, gościnnie pojawia się Brendon Urie z Panic! at the Disco.

Taylor Swift w bajkowym klipie do „ME!”. Premiera w „Sile Muzyki” fot. Mat. pras.

„ME!” to piosenka o przyjmowaniu swojej indywidualności i uczynieniu z niej atutu - wyjaśnia wokalistka. Taylor Swift przed premierą nowej piosenki przez kilkanaście dni wrzucała tajemnicze zdjęcia z odliczaniem do 26 kwietnia. Teraz wszystko stało się jasne! Zapraszamy do oglądania zachwycającego wizualnie klipu:

Wzorem legend popu pokroju Madonny, Taylor Swift przy okazji wydania każdej kolejnej płyty zmienia image. Była już blond aniołkiem z gitarą, królową country, dwudziestolatką zakochaną w retro, a potem wyzwoloną dziewczyną z supermodelkami u boku. Teraz nastała era "pastelowej Swift". 

O tej piosence Taylor powiedziała: "ME! To piosenka o indywidualności – o jej celebrowaniu i posiadaniu. Poprzez popową piosenką mamy możliwość sprawienia, że melodia utkwi w głowach ludzi. Chcę aby sprawiła, że poczują się oni lepiej, a nie gorzej."

O północy w sieci pojawił się teledysk do tej piosenki. W ciągu pierwszej godziny po premierze teledysk do piosenki "ME!" został odtworzony ponad 450 tysięcy razy! Piosenka "ME!" jest pierwszą zapowiedzią siódmego albumu Taylor. Na razie nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat następcy "Reputation" z 2017 r.

Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie - sprzedała już ponad 40 mln albumów i 130 mln singli. Jest też laureatką dziesięciu nagród Grammy, jednej statuetki Emmy oraz dwudziestu trzech statuetek Billboard Music Awards, - za te osiągnięcia sześciokrotnie trafiła do księgi rekordów Guinnessa. W 2010 i 2015 roku znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi tygodnika "Time", a także najlepiej zarabiających artystek, 100 najsilniejszych kobiet i 100 celebrytów magazynu "Forbes". Jej cztery teledyski przekroczyły barierę miliarda odsłon w sieci - są to "Look What You Made Me Do", "Shake It Off", "Blank Space" oraz "Bad Blood". Swift to nie tylko piosenkarka: w 2010 roku zadebiutowała na dużym ekranie w komedii romantycznej "Walentynki", gdzie wystąpiła u boku m.in. Jamiego Foxxa, Julii Roberts, Shirley MacLaine, Jessiki Alby i Ashtona Kutchera.

Oceń