Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lekcja tańca z Beatą Tadlą. Słuchacz Michał zasilił konto WOŚP i zatańczył ze zdobywczynią kryształowej kuli [WIDEO]

13.04.2019 10:29

Radio ZET jak co roku dołączyło do gry z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i razem z Beatą Tadlą podczas 27. finału wystawiło na aukcję profesjonalną lekcję tańca, którą wylicytował słuchacz Michał. 1440 zł - tyle kosztowała go lekcja tańca ze zdobywczynią kryształowej kuli słynnego, tanecznego show "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami". Jak mu poszło? Zobaczcie sami!

Radio ZET podczas 27. Finału WOŚP

Jak co roku dołączamy do orkiestry Jurka Owsiaka i gramy razem z nią. W tym roku oprócz lekcji tańca z naszą dziennikarką, na nasze radiowe aukcje wystawiliśmy ślubną przemowę Szymona Majewskiego, rękawice rajdowego mistrza Kajetana Kajetanowicza oraz złote serduszko od Radia ZET, które można było wylicytować bezpośrednio na naszej antenie. Ostatecznie nasze aukcje zasiliły konto WOŚP o 76253 PLN.
Rękawice Kajetanowicza zasiliły konto WOŚP o 6 700 PLN, złote serce trafiło do słuchacza Damiana z Ostrowca Świętokrzyskiego i zasiliło konto WOŚP o 33 000 PLN, a ślubna przemowa Szymona Majewskiego wspomogła Orkiestrę Owsiaka o 35 113 PLN.

Oceń