Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magdalena Boczarska w Radiu ZET: „Z rolami jest jak z facetami...” [WIDEO]

17.09.2019 13:39

Maria Piłsudska była nietuzinkowa i nie była zwykłą kobietą, była absolutnym działaczem — mówi w Radiu ZET Magdalena Boczarska, aktorka, która zagrała pierwszą żonę marszałka Józefa Piłsudskiego. W rozmowie z Beatą Tadlą opowiada o tym, że z jej rolami jest jak z facetami, o tym, że dzięki aktorstwu wyszła sześciokrotnie za mąż oraz że najgorszym jej doświadczeniem jest leżenie w trumnie. Zobacz całą rozmowę z Magdaleną Boczarską.

Magdalena Boczarska jako Maria Piłsudska: [PIŁSUDSKI - REPERTUAR, ZWIASTUN, OBSADA]

 "Piłsudski" to nowy polski film, który opowiada o marszałku Józefie Piłsudskim. W roli głównej zobaczymy Borysa Szyca, zaś jego żonę Marię zagra wyżej wspomniana Magdalena Boczarska. Ponadto w obsadzie filmu"Piłsudski" zobaczymy m.in. Jana Marczewskiego (jako Walery Sławek), Marię Dębską (Aleksandra Szczerbińska), Józefa Pawłowskiego (Aleksander Sulkiewicz), Tomasza Schuchardta (Aleksander Prystor), Kamila Szeptyckiego (Kazimierz Sosnowski) czy Elizę Rycembel (Wanda Juszkiewiczówna). Film Michała Rosy można oglądać w kinach od 13 września.

To Właśnie Weekend": PROGRAM Beaty Tadli

W każde sobotnie przedpołudnie Beata Tadla zaprasza do Radia ZET. W jej autorskim programie między godz. 10:00 a 13:00 usłyszysz rozmów na inspirujące tematy z ciekawymi, znanymi gośćmi. Wszystkie dotychczasowe wywiady Beaty Tadli możesz zobaczyć lub odsłuchać na naszym kanale YouTube.

Oceń