Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Korcz w Radiu ZET: "Nieważne, czy będę zamiatała ulicę, czy czesała komuś włosy. Mogę robić wszystko, byle tylko uczciwie"

11.12.2017 10:26

Aktorka, która dobrze znana jest jako Izabella z serialu "Na Wspólnej" była gościem piątkowej audycji Justyny Dżbik i Romana Osicy. Anna Korcz na antenie Radia ZET opowiedziała o sztuce "Alibi od zaraz", którą można zobaczyć w Teatrze Capitol, a także premierowo, po raz pierwszy w swoim życiu zaśpiewała piosenkę "Jej portret". Zobacz wideo z piątkowej audycji.

O spektaklu "Alibi od zaraz":

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

W obsadzie można zobaczyć Annę Korcz.

"Popołudnie z Radiem ZET" prowadzą Justyna Dżbik i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku w programie muzyka oraz goście na żywo ze świata polityki ale także artyści.

Oceń