Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Artyści przeciw nienawiści”. Agnieszka Hyży zdradziła, że będą kolejne edycje

21.05.2019 15:13

20 maja 2019 podczas Wielkiej Gali Plejady w Warszawie Agnieszka Hyży, która była gościem Uważam ZET, odebrała statuetkę za "Osobowość roku" dzięki inicjatywie "Artyści przeciw nienawiści". Piosenkarka zapowiedziała kontynuację akcji „Artyści przeciw nienawiści”. Kiedy i gdzie odbędą się kolejne koncerty?

„Artyści przeciw nienawiści”. Agnieszka Hyży zdradziła, że będą kolejne edycje fot. ---

„Artyści przeciw nienawiści”: Kiedy i gdzie kolejne koncerty?

Artyści sami domagają się kontynuacji. Rozmawiamy o kolejnej edycji, sprawdzamy terminy, a więcej informacji na pewno przekażemy Wam wkrótce. Dodam jeszcze, że marzymy o zagranicznych gwiazdach. Wierzymy, że kolejna edycja będzie jeszcze lepsza i na większą skalę — mówi w Radiu ZET organizatorka akcji „Artyści przeciw nienawiści” Agnieszka Hyży.

„Artyści przeciw nienawiści”: W jakim mieście kontynuacja akcji?

Tego na ten moment nie możemy powiedzieć, ale faktycznie, poważnie myślimy o organizacji kolejnej imprezy w Warszawie, Łodzi lub Gdańsku. Nie chcemy też żeby był to koncert jednego miasta - kontynuuje Agnieszka Hyży. 

„Artyści przeciw nienawiści” w 2019 roku?

Nie, raczej nie. Myślę, że w tym roku nam się to nie uda. Celować będziemy w początek przyszłego roku. Tak jak to było za pierwszym razem - tłumaczy jedna z organizatorek akcji.

Agnieszka w Radiu ZET zdradza także, że niebawem możemy spodziewać się filmu dokumentalnego o kulisach koncertu „Artyści przeciw nienawiści”. Wszyscy artyści to podkreślają, że jeszcze nigdy w żadnych programie 

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” w Łodzi 

Przypomnijmy, że koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbył się 27 lutego 2019 roku w Łodzi. Na scenie zaprezentowało się ponad 120 muzyków, którzy wspólnie sprzeciwili się fali nienawiści i przemocy w Polsce. W Atlas Arenie zaśpiewali m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Sarsa, Doda, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Justyna Steczkowska, Margaret i Maryla Rodowicz. Jednym z prowadzących koncert był nasz dziennikarz i prezenter-Damian Michałowski — gospodarz popołudniowego pasma „Uważam ZET”.

Agnieszka Hyży w Radiu ZET: Będą kolejne edycje akcji „Artyści przeciw nienawiści”

Agnieszka Hyży w Radiu ZET. Posłuchaj całej rozmowy o akcji „Artyści przeciw nienawiści”:

Agnieszka Hyży w Radiu ZET: Będą kolejne edycje akcji „Artyści przeciw nienawiści”
- - : - - / - - : - -
Oceń