Ewa Wencel w Radiu ZET: "Widz potrafi być natarczywy. Odczuwałam to szczególnie, kiedy grałam w M jak Miłość"

22.12.2017 13:57

Wybitna aktorka teatralna i filmowa, dobrze znana publiczności z takich produkcji jak: "M jak Miłość", czy "Czas Honoru" była gościem w programie Justyny Dżbik i Romana Osicy. Aktorka podczas rozmowy opowiedziała słuchaczom m.in. o tym, jak widzowie byli i są wobec niej natarczywi, a także o tym jak spotkała się z nieprzyjemną sytuacją w "budzie z rajstopami". Zobacz wideo z wywiadu z Ewą Wencel.

W kolejnym wejściu antenowym prowadzący i Ewa Wencel skupili się na popularnym serialu "Czas Honoru". Warto przypomnieć, że to właśnie Pani Ewa jest współautorką scenariusza do kultowego serialu przedstawiającego historie żołnierzy Związku Walki Zbrojnej, Armii Krajowej, Delegatury Sił Zbrojnych - potocznie określanych jako "cichociemni". Jak się okazuje po rozmowie z Panią Ewą Wencel, wiele scen, które możemy oglądać w serialu, wydarzyło się naprawdę! Sami posłuchajcie:

"Popołudnie z Radiem ZET" prowadzą Justyna Dżbik i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między godz. 15:00 a 18:00, w programie na żywo artyści, muzyka oraz goście ze świata polityki.

Oceń