Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

HIT! Grubson rapuje kawałek "Jaki jestem" ze swojej najnowszej płyty "Gatunek L" [WIDEO]

07.12.2017 15:45

Grubson, a właściwie Tomasz Iwanca - znany znany m.in. z utworów "Na szczycie", "Nie jestem", "Jedna z planet" czy "Naprawimy to" był gościem popołudniowej audycji Justyny Dżbik i Romana Osicy. Raper na antenie Radia ZET zaśpiewał kawałek ze swojej najnowszej płyty i rapując pozdrowił słuchczy Radia ZET. Takie rzeczy rzadko się zdarzają i to po prostu trzeba zobaczyć! 

29 września 2017 na świat wyszedł najnowszy album Grubsona - zatytułowany "Gatunek L". Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był utwór "Rudeboy Stance", którego współautorem jest OER. Gościnnie w utworze pojawia się Promoe (znany z działalności w szwedzkiej grupie Looptroop Rockers). Materiał z najnowszego krążka już 7 grudnia fani artysty będą mogli usłyszeć w warszawskiej Stodole.

"Gatunek L" to czwarty album studyjny Grubsona. Artysta, który wielokrotnie udowadniał, że potrafi łączyć różne gatunki muzyczne, tym razem przedstawia swoją najbardziej przemyślaną i spójną płytę, która stanowi jego największe muzyczne przedsięwzięcie w całej dotychczasowej karierze.

"Gatunek L" to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona.

Źródło: materiały promocyjne

Oceń