Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jurek Owsiak w Radiu ZET: „Dziękuje bardzo wszystkim Polakom. Jesteście wielcy!” [WIDEO]

23.01.2018 10:28
xxx zet

Dzień dobry Państwu, witam serdecznie. Na wstępie bardzo bym chciał podziękować Wszystkim Państwu, że byliście razem z nami. To, czego dokonaliśmy, jest czymś niesamowitym! — tymi słowami przywitał się ze słuchaczami Jurek Owsiak, który był gościem popołudniowej audycji Kamili Terpiał i Romka Osicy.

W trakcie rozmowy założyciel i prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przyznał otwarcie, ile zarabia miesięcznie i ile zarabiają pracownicy fundacji. Nie zabrakło też komentarza dotyczącego pieniędzy z WOŚP, które rzekomo idą na Woodstock.

Zastanawiacie się, ile już zebrała WOŚP? Zapytaliśmy o to Jerzego Owsiaka. Dokładną sumę poznamy 8 marca, ale na ten moment pomysłodawca WOŚP poinformował, że na koncie fundacji znalazło się:

kwota

Prezenterzy prowadzący „Popołudnie z Radiem ZET” poruszyli też temat przekrętów. Jerzy na antenie Radia ZET odniósł się do pani, która buchnęła skarbonkę ze sklepu, a także powiedział o zaskakującym komunikacie, który otrzymał od Policji po zakończonym finale.

Przypomnijmy, że Dzień w Radiu ZET na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został wylicytowany. Osobą, która wygrała aukcję jest Pani Katarzyna spod Poznania.

dzien w rz

Jurek osobiście porozmawiał z Kasią, która wylicytowała dzień w Radiu ZET. Uwaga! Materiał może wywołać wzruszenie.

Osoba, która wylicytowała dzień w Radiu ZET, będzie mogła zwiedzić redakcję Radia ZET przy ul. Żurawiej 8 w Warszawie oraz pozostałe redakcje stacji Grupy Eurozet (ChilliZET, Meloradio, Antyradio) oraz spotka się z prowadzącymi programy „Poranek z Radiem ZET” (Agnieszka Kołodziejska, Tomasz Florkiewicz), „Dzień z Radiem ZET” (Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński) i „Popołudnie z Radiem ZET” (Kamila Terpiał i Roman Osica). Zwycięzca ponadto wcieli się w rolę radiowej pogodynki w porannym paśmie „Poranek z Radiem ZET”, porozmawia z Konradem Piaseckim, redaktorem prowadzącym Gościa Radia ZET, weźmie udział w produkcji programu Radia ZET, zapozna się z pracą reportera radiowego, weźmie udział w porannym kolegium i współtworzy serwis informacyjny pod okiem redaktora wydania.
26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018 roku, a jego celem jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Oceń