Krzysztof Ibisz i Alan Andersz w Radiu ZET: W duecie zaśpiewali świąteczną piosenkę "Kto Wie". To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

14.12.2017 13:11

Znany prezenter telewizyjny i utalentowany aktor byli gośćmi środowej audycji Justyny Dżbik i Romana Osicy. Panowie podczas audycji "Popołudnie z Radiem ZET" stowrzyli wokalny duet i na żywo zaśpiewali świąteczną piosenkę De Su - Kto Wie. Podczas programu opowiedzieli też o zbliżającej się dużymi krokami premierze znanej sztuki. 

W kolejnym wejściu antenowym Krzysztof Ibisz i Alan Andersz uchylili rąbka tajemnicy. Opowiedzieli co nieco o znanej od 1963 roku sztuce "Szalone Nożyczki". Teatry z całego świata chętnie po nią sięgają. Do tej pory doczekała się 50 tys. wystawień!

W obsadzie oprócz Krzysztofa Ibisza i Alana Andersza można zobaczyć Lesława Żurka, Dominikę Gwit, Leszka Stanka, Urszule Dębską oraz Macieja Wilewskiego.

"Szalone Nożyczki" to historia o energicznym i przebojowym fryzjerze, który prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą charakterów, dochodzi do morderstwa - właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają - UWAGA! - WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez Publikę całego świata! "Szalone nożyczki" to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy nam, aby powstający spektakl był na rynku teatralnym absolutnym "Top of the Top"! Punktem wyjścia dla naszego projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" Utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! Przekład: Elżbieta Woźniak Reżyseria: Jakub Erlich Scenografia Zofia Plota Kostiumy: Agnieszka Sasim Produkcja:Kamila Polak.

Źródło: mat. prasowe.

Oceń