Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marcin Daniec spełnił swoje wielkie marzenie na antenie Radia ZET i zaśpiewał piosenkę Marka Grechuty [WIDEO]

01.02.2018 13:28
xxx zet

Popularny kabareciarz podczas wizyty w popołudniowym paśmie Kamili Terpiał i Romana Osicy nie tylko spełnił swoje marzenie, jakim było zostanie radiowym pogodynkiem, ale także opowiedział o przeklinaniu podczas stand-upów i uraczył słuchaczy swoim wykonaniem piosenki Marka Grechuty. Zobacz wideo z wizyty Marcina Dańca w studiu Radia ZET.  

Lubiany stand-uper w „Popołudniu z Radiem ZET” bardzo szczegółowo odniósł się do przeklinania podczas scenicznych występów. Jak twierdzi satyryk — „Nigdy w życiu nie przekląłem na scenie, dlatego nie mogę być nazwany standuperem, no trudno”. 

Podczas wizyty kabareciarza nie mogło zabraknąć solidnej dawki dowcipkowania. Marcin Daniec i prowadzący Roman Osica postanowili pojedynkować się na kawały. Zobaczcie i posłuchajcie ich sami, a następnie dajcie znać, co myślicie o poczuciu humoru naszego prezentera :)

Marcin Daniec to nie tylko humorzasty kabareciarz, ale także miłośnik sportu, a głównie gry w tenis. Jest także niezłym znawcą piłki nożnej. Zna bowiem na pamięć każdy aktualny skład każdego zespołu z polskiej Ekstraklasy. Zresztą jak sam mówi — bardzo by chciał dorównać Markowi Grechucie. Ten znał nawet skład Kabla Prokocim.

„Popołudnie z Radiem ZET” prowadzą Kamila Terpiał i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między godz. 15:00 a 18:00 w programie na żywo muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki.

Oceń