Popek szczerze w Radiu ZET: "Podczas dokonywania pierwszej kradzieży zemdlałem ze strachu" [WIDEO]

20.12.2017 10:10

Popek, a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw był gościem wtorkowej audycji "Popołudnie z Radiem ZET". Raper odbył bardzo szczerą rozmowę z Justyną Dżbik i Romanem Osicą. Popek opowiedział szczegółowo co zaważyło o tym, że znalazł się w tym miejscu w jakim jest teraz i o tym, jak jego życie zmieniła jego córeczka. W programie nie obyło się bez śpiewania. Popek zaśpiewał piosenkę Majki Jeżowskiej "Wszystkie dzieci nasze są". To trzeba zobaczyć :)!

Czymże byłaby audycja Justyny i Romka bez wspólnego pośpiewania ze swoim gościem? Niczym! Redaktor Osica namówił kontrowersyjnego rapera na zaśpiewanie słynnej piosenki Majki Jeżowskiej "Wszystkie dzieci nasze są". Wyobrażacie sobie Popka rapującego słowa tego utworu? Jeśli nie, to zacznijcie. Wszystko to zobaczycie w poniższym wideo. 

KSW 41: Popek vs. Oświeciński "Strachu" - walka, transmisja, informacje

Walka Popek vs. Oświeciński na KSW 41 odbędzie się 23 grudnia 2017 roku. Cała gala rozpocznie się około godziny 19.00 czasu polskiego. Nasi sportowi dziennikarze napisali szczegółowy tekst o tej walce. Kliknij tutaj i sprawdź m.in. gdzie będzie można obejrzeć KSW 41. 

A skoro jesteśmy już przy dacie 23 grudnia, to warto wspomnieć, że idealną podkładką do wieczornych emocji związanych z galą KSW 41 będzie mecz Realu z Barceloną. El Classico odbędzie się na Santiago Bernabeu 23 grudnia o godzinie 13.00. 

Oceń