Tylko w Radiu ZET! Rosalie porywa swoim akustycznym wykonaniem „Cry Me a River” Justina Timberlake'a [WIDEO]

12.02.2018 13:10

To, jak Rosalie w piątkowym wydaniu „Popołudnia z Radiem ZET” zaśpiewała piosenkę Justina Timberlake'a, nie mogło nie ujrzeć światła dziennego! Zobaczcie i posłuchajcie sami.

Tylko w Radiu ZET! Rosalie porywa swoim akustycznym wykonaniem „Cry Me a River” Justina Timberlake'a [WIDEO] fot. Radio ZET

Wideo

Rosalie pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hopu lat '80/'90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki.

Pierwszy singiel artystki wyprodukowany przez Mateusza Gudela „This Thing Called Love” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, szybko przekraczając liczbę 20 000 wyświetleń na YouTube. Kolejne utwory (gościnne „Watching You” z Mentalcutem i solowe „Do It Right” i „123”) również zaowocowały dużym zainteresowaniem ze strony mediów muzycznych i pierwszymi występami na żywo. Dziś Rosalie ma na koncie występy m.in. na poznańskiej konferencji Spring Break i Songwriter Łódź Festivalu. Pod koniec zeszłego roku portal Brand New Anthem uplasował artystkę w pierwszej trójce najlepiej zapowiadających się polskich artystów w 2016 roku. Obecnie Rosalie pracuje nad debiutancką EP'ką.

„Popołudnie z Radiem ZET” prowadzą Kamila Terpiał i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między godz. 15:00 a 18:00 w programie na żywo muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki.

Źródło: opener.pl

Oceń