Tylko w Radiu ZET: Bovksa rysuje portret naszego realizatora i śpiewa na żywo swoją piosenkę "Póki Czas" [WIDEO]

19.12.2017 10:52

Bovska, a właściwie Magda Grabowska-Wacławek wpadła do popołudniowej audycji Justyny Dżbik i Romana Osicy ze swoim najnowszym singlem "Na Niby". Podczas audycji nie zabrakło ciekawostek i smaczków z życia artystki, o śpiewaniu na żywo nie wspominając. Zobacz wideo z wizyty Bovskiej w "Popołudniu z Radiem ZET".

Bovska to Artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 10 milionów razy. 

Rozmowa z Magdą zaczęła się od dość ważnego pytania. Jak to jest u Ciebie? Ty chyba przede wszystkim jesteś ilustratorką, tak, czy nie? Jak to jest? Zapytana przed redaktora Osice odpowiedziała, że ilustracje i plastykę ma we krwi. Artystka ukończyła Akademię Sztuk pięknych i sporą ciekawostką z jej twórczości artystycznej jest to, że w Warszawie można zobaczyć jej 3 murale. Gdzie się znajdują? Dwa są w tajemniczych podziemiach, a trzeci w śródmieściu. Z zobaczeniem tego ostatniego jest chyba największy problem... więcej o muralach artystki w materiale wideo :).

Redaktora Oscie tak zaciekawiły zdolności Bovskiej, że postanowił rzucić jej małe wyzwanie w postaci namalowania portretu naszego realizatora Stefana i zaśpiewania na żywo swojej piosenki "Póki Czas".

Jak widać artystka bez żadnego zawahania przyjęła propozycję prowadzącego i od razu zabrała się do pracy. Teraz pozostało Wam tylko spojrzeć na efekty malunku i porównać, czy portret naszego Stefana zgadza się z pracą Bovskiej :).

A tak wygląda nasz realizator - Stefan Myszk. Jest podobieństwo? :)

"Popołudnie z Radiem ZET" prowadzą Justyna Dżbik i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku między 15:00 a 18:00. W programie muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki. Wszystko to na żywo. 

Oceń