Teraz gramy

Tylko w Radiu ZET. Dawid Podsiadło na gorąco po Fryderykach 2019 [AUDIO]

11.03.2019 15:27

Tylko w Radiu ZET! Dawid Podsiadło dostał 6 Fryderyków i bezdyskusyjnie zmiótł konkurencję. Artysta na gorąco po gali udzielił jako pierwszym wywiadu, którego mogliście posłuchać w popołudniowym programie Uważam ZET.  

Tylko w Radiu ZET. Dawid Podsiadło na gorąco po Fryderykach 2019 [AUDIO] fot. Radio ZET

Audio

Audio

Fryderyki 2019 - WYNIKI. Kto wygrał i otrzymał statuetkę Fryderyk 2019?

Wyniki Fryderyków 2019 i listę laureatów prestiżowych nagród muzycznych możesz zobaczyć tutaj. Długo wyczekiwana uroczystość odbyła się w sobotę, 9 marca w Katowicach. Wtedy też poznaliśmy wyniki Fryderyków 2019 w kategoriach muzyka rozrywkowa i jazz. Z kolei we wtorek, 12 marca miała miejsce Gala Muzyki Poważnej.

Najwięcej statuetek Fryderyk 2019 otrzymał Dawid Podsiadło, który zdobył 4 nagrody i był nominowany aż w 10 kategoriach. Połowę mniej nominacji otrzymał Krzysztof Zalewski. Wśród nominowanych znaleźli się także m.in. Paweł Domagała, Kasia Kowalska, Kasia Nosowska, Taco Hemingway, Mela Koteluk czy The Dumplings.

Co ciekawe, w tym roku formuła Fryderyków została nieco zmieniona. Po raz pierwszy odbyło się głosowanie na Przebój Roku oraz Wydarzenie Muzyczne Roku z udziałem publiczności.

Oceń