Wierna słuchaczka Radia ZET - Iza Miko śpiewa na żywo piosenkę Boba Marley'a "One Love" [WIDEO]

28.12.2017 13:25

Oprócz ciekawego wykonu, piękna modelka na antenie Radia ZET opowiedziała o swoim debiucie teatralnym w sztuce "Dwie połówki pomarańczy" w Teatrze Capitol. W rozmowie z prowadzącymi Iza przyznała się do tego, że jest wierną słuchaczką naszej stacji i słucha nas z miłości do polskiej muzyki. Zapraszamy do obejrzenia wideo z środowej audycji "Popołudnie z Radiem ZET".

Sztuka w której wystąpiła, to jeden z wieloletnich hitów Teatru Capitol! Okres przedświąteczny, jak i świąteczny był dla niej bardzo pracowity. Bowiem pierwsi widzowie mogli zobaczyć Izę Miko na deskach Teatru Capitol już 26 grudnia. Jak sama aktorka komentuje swoją decyzję o przyjęciu roli i jak ocenia swój debiut? Posłuchajcie sami.

Jak wspomnieliśmy w leadzie - Iza Miko to wierna słuchaczka naszej stacji :). Kiedy przebywała w Stanach Zjednoczonych, słuchała Radia ZET poprzez naszą stronę internetową. Jak sama twierdzi - "słucham polskiej muzyki przez Radio ZET".

"Popołudnie z Radiem ZET" prowadzą Justyna Dżbik i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między 15:00 a 18:00 w programie muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki. Wszystko to na żywo!

Oceń