Wokalista zespołu VIDEO zaśpiewał na żywo piosenkę Wojciecha Młynarskiego "Jesteśmy na wczasach" [WIDEO]

13.12.2017 11:51

Wojciech Łuszczykiewicz był gościem wtorkowej audycji Justyny Dżbik i Romana Osicy. Wokalistka oprócz zaśpiewania piosenki Młynarskiego, odniósł się do tatuaży, które opanowały jego ciało - "nie jestem zadowolony z wyglądu swojego ciała, bardziej masa niż rzeźba, więc postanowiłem to wszystko przykryć". Zobacz wideo z wczorajszej audycji.  

Kolejne wejście antenowe zostało poświęcone tatuażom artysty. Wojtek stwierdził, że w jego przypadku jest zupełnie na odwrót niż u Georga Clooney'a - aktor został kiedyś zapytany o to, dlaczego nie ma tatuaży. Opowiedział, że nie posiada, bo nie widzi jakiekolwiek sensu obklejać Ferrari. Gość Justyny i Romka odpowiedział, że jego ciało to taki bardziej... maluch, maluszek, aniżeli Ferrari. 

"Popołudnie z Radiem ZET" prowadzą Justyna Dżbik i Roman Osica. Od poniedziałku do piątku, między 15:00 a 18:00. W programie muzyka, artyści oraz goście ze świata polityki.

Zespół Video możesz słuchać na naszej najnowszej składance "Siła Muzyki". To wyjątkowa odsłona dwupłytowej składanki, zawierającej 40 największych hitów znanych z anteny Radio ZET. Na albumie współczesne hity i evergreeny niezmiennie królujące nie tylko w stacji ale także na listach przebojów całego świata. John Newman, Queen, LP, Bastille, Kungs, Jessie Ware, Kamil Bednarek, VIDEO, Lenny Kravitz i wielu innych!  

Oceń