Hubert Urbański w Radiu ZET: "Milionerzy to program, który kocham najbardziej, aczkolwiek..."

20.11.2017 12:05

Niedzielnym gościem Szymona był feniks z popiołu, którego kariera medialna jest porównywalna do roller coasteru z prawdziwego zdarzenia. Zobacz wywiad z Hubertem Urbańskim, polskim aktorem, dziennikarzem oraz prezenterem telewizji TVN.  

Hubert Urbański w szczerym wywiadzie opowiedział o wielu sprawach. Tych osobistych jak i nie osobistych. Prowadzący "Milionerów" na antenie Radia ZET opowiedział o tym, jak ważne dla niego jest poruszanie się w mediach społecznościowych. O tym, jak kultowy program zmienił się na przestrzeni 10 lat. O kulisach powstawania i przeżyciach związanych z najpopularniejszym teleturniejem na świecie. Zapraszamy do obejrzenia wideo z rozmowy.

Warto Rozbawiać w Radiu ZET! W każdą niedzielę o godz. 18:00

Wiosenny sezon „Milionerów” oglądało średnio 2,35 mln widzów – to doskonały wynik: Hubert Urbański i pozostała ekipa pracująca przy programie mogą więc spać spokojnie. Przypomnijmy, że jedyną osobą, której udało się wygrać milion w polskiej wersji programu, jest Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku.

Oceń