Joanna Krupa w Radiu ZET o akcji #METOO: "5-6 lat temu spotkałam się z osobą, która pracowała blisko prezydenta. Poczułam się wtedy bardzo źle..."

26.11.2017 20:04

Polska modelka, aktorka, osobowość telewizyjna i celebrytka 26 listopada była gościem w programie Szymona Majewskiego "Warto Rozbawiać". Popularna Dżoana w rozmowie z naszym brodatym dziennikarzem odniosła się do akcji #metoo. Modelka w wywiadzie powiedziała, że 5-6 lat temu miała pewne nieprzyjemności ze strony osoby, która w tym czasie pracowała blisko prezydenta. Więcej w materiale wideo - zobacz szczery wywiad Szymona z Joanną Krupą. 

Dżoana zapytana przez Szymona o akcję #metoo zareagowała nerwowo i od razu odpowiedziała, że wspiera kobiety i trzyma ich stronę. Modelka wkręciła się w temat i na antenie Radia ZET opowiedziała o tym, jak to wygląda w Ameryce, ale także o tym, jak spotkała ją pewna nieprzyjemność w Polsce. 

Hashtag #MeToo (z tłumaczenia na polski #jateż) spopularyzowała Alyssa Milano - amerykańska aktorka i piosenkarka. Korzystając z niego, chciała skupić uwagę problemu, jakim jest prześladowanie kobiet.

Na Twitterze umieściła notatkę zachęcającą kobiety do wyznawania pod #metoo, czy w przeszłości były molestowane.

Warto Rozbawiać w Radiu ZET! W każdą niedzielę o 18:00

Oceń