Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Warnke w Radiu ZET: „... moja c*pka została celebrytką” [WIDEO]

05.03.2018 11:23

Warnke nie zwalnia! Najpierw wywołała wokół siebie prawdziwą burzę — na pokazie Macieja Zienia wystąpiła w stroju Ewy, gdzie stanęła przed publicznością całkiem nago, a potem zwróciła na siebie uwagę na premierze najnowszej produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”, podczas której zaprezentowała swoją nową, chłopięcą fryzurę. — Piotrek strasznie się śmiał, że moja c*pka została celebrytką — komentuje w wywiadzie z Szymonem Majewskim Warnke. Całość zobacz już teraz!

Warnke na pokazie Zienia całkiem nago!

Warnke nago

fot. maffashion_official

Najwięcej zainteresowania podczas pokazu Zienia z pewnością zyskał kontrowersyjny występ aktorki. Obserwując Warnke w mediach społecznościowych czy w produkcjach, w których zagrała, można zauważyć, że aktorka nigdy nie miała problemu z nagością czy intymnymi scenami w filmach, lecz tym razem zszokowała wszystkich! Bez żadnego skrępowania pokazała się całkiem nago! Pokaz mody Macieja Zienia zaskoczył i chyba można śmiało stwierdzić, że projektant zaliczył huczny comeback do branży modowej w Polsce.

Cały występ Katarzyny Warnke można było zobaczyć na Instagramowym profilu Maffashion. 

Szymon Majewski co niedzielę zaprasza do Radia ZET ludzi ze świata kultury, sztuki, czy telewizji. Wszystko po to, żeby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej strony. Zobacz więcej ekskluzywnych wywiadów Szymona.

Warto Rozbawiać w każdą niedzielę od 18:00 do 20:00

Oceń