Kayah w Radiu ZET: "Przez wiele lat miałam żal do Gorana. Dziś mu wybaczyłam" [WIDEO]

11.09.2017 09:31

Piosenkarka w programie Szymona Majewskiego opowiedziała, m.in. o tegorocznym zamieszaniu przy festiwalu w Opolu, swoim poparciu dla kobiet, dlaczego wybaczyła Goranowi Bregovicowi, a także o tym co jej śni i czy sny spełniają się na scenie.

Kayah w Radiu ZET: "Przez wiele lat miałam żal do Gorana. Dziś mu wybaczyłam" [WIDEO] fot. Szymon Majewski

 

 

Kayah i Bregović po 17 latach ruszają w wielką trasę koncertową!

Artyści wystąpią wspólnie na 7 koncertach w Polsce. Swój kultowy repertuar z płyty "Kayah i Bregović" zagrają w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Łodzi oraz Szczecinie. 

Album „Kayah i Bregović” odgrywa kultową rolę w historii polskiej muzyki. Wydana w 1999 roku płyta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych, m.in. 3 Fryderyki i 4 Superjedynki. Mimo upływu lat utwory z płyty są wciąż aktualne i podbijają serca kolejnych pokoleń. Najlepszym dowodem na to jest reakcja fanów na zeszłoroczny gościnny udział Kayah podczas koncertu Gorana Bregovićawraz z jego Wedding and Funeral Band.

We wrześniu 2016 roku duet zagrał wspólnie kilka wybranych utworów podczas koncertu serbskiego artysty w Warszawie. Informacja o gościnnym udziale Kayah wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród fanów muzyki, dzięki czemu bilety zostały wyprzedane na wiele dni przed wydarzeniem.

Oceń