Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek w Radiu ZET: „Kuba Wojewódzki? Nie chciałabym mieć z nim dobrych relacji. To jest osoba, której nie szanuję”

22.01.2018 11:33

Trudno ją zdefiniować. Media od paru lat są pod jej wpływem, a nawet można rzec, że na jej skinienie. Czy to one ją wykreowały, a ona teraz je kreuje? Czy przechodząc przez okres perfekcyjności, była perfekcyjna? Zapraszamy do obejrzenia wideo z całego wywiadu Szymona Majewskiego z Małgorzatą Rozenek.

Podczas wywiadu nie mogło zabraknąć pytań od Was, słuchaczy i internautów. Jakby nazywała się pizzeria Gosi Rozenek? Co by zrobiła, gdyby Radek Majdan miał na imię Janusz? Czy pizza z ananasem to dalej pizza? Na te i inne pytania znajdziecie tutaj, w drugim materiale wideo.

Małgorzata Rozenek została zapytana przez naszego brodatego dziennikarza o relację z Kubą Wojewódzkim. Przypomnijmy, że do najostrzejszego konfliktu doszło z parą Rozenek-Majdan, która odpadła z programu „Azja Express”, dlatego że Kaczoruk nie chciała ich podwieźć samochodem.
– Ona nie ma za grosz charakteru! Jest najgorsza! Nienawidzę takich ludzi, jak ja takich ludzi nie trawię - mówiła wzburzona Małgorzata Rozenek w jednym z odcinków.

Wojewódzki po stronie ukochanej

Kuba Wojewódzki najpierw nieco kpił z całej formuły programu, ale w końcu zdecydował się dołączyć do sporu. Pierwszy raz uderzył w Majdanów w swojej rubryce na łamach „Polityki”. W wywiadzie udzielonym „Playboyowi” zapowiedział z kolei, że jeśli Rozenek i Majdan nie zmienią tonu, on zacznie grać nieczysto.

Szymon Majewski co niedzielę zaprasza do Radia ZET ludzi ze świata kultury, sztuki, telewizji po to, żeby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej strony. Polecamy inne ekskluzywne wywiady z gwiazdami na antenie Radia ZET.

Oceń