Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mateusz Damięcki w Radiu ZET: "Nie musisz teraz iść z kosą lub pistoletem na szaniec. Wystarczy, że pójdziesz na wybory"

05.02.2018 09:29

W pierwszą niedzielę lutego gościem Szymona Majewskiego w programie "Warto Rozbawiać" był Mateusz Damięcki. Podczas wywiadu nasz brodaty dziennikarz poruszył z aktorem m.in. temat kontrowersyjnego listu, który jakiś czas temu napisał do Św. Mikołaja. Nie zbrakło także pytań od Was - słuchaczy oraz internautów. Posłuchaj i zobacz cały wywiad z Mateuszem Damięckim.

Szymon Majewski co niedzielę zaprasza do Radia ZET ludzi ze świata kultury, sztuki, telewizji po to, żeby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej strony.

Posłuchaj innych ekskluzywnych wywiadów z gwiazdami, które zostały przeprowadzone przez Szymona na antenie Radia ZET.

Mateusz w wieku zaledwie 10 lat zadebiutował jako nastolatek Jim w serialu "Wow". Damięcki jest bardzo obiecującym aktorem młodego pokolenia. Pochodzi ze słynnej rodziny aktorskiej. Mimo młodego wieku i dość krótkiej filmografii, jest coraz chętniej wybierany na odtwórcę głównych ról.

Mateusz Damięcki w tajemnicy wziął ślub

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska pobrali się podczas skromnej ceremonii, która odbyła się 20 stycznia w całkowitej tajemnicy przed mediami - przeczytaj o tym więcej.

Oceń